Paczkę dostałam już bardzo dawno temu. Nie mogłam się nią pochwalić bo
kabel od aparatu mi zaginął. Dzisiaj wpadł mi przypadkiem w ręce więc
nadrabiam zaległości i przeprasza, że tak późno.
Paczkę dostałam cudną od Soulmate. bardzo dziękuję za nią autorce oraz Sabinie, która ową wymianę zorganizowała.
Kochane, minęły święta, Nowy Rok, a ja nadal czekam... ja to ja, ale reszta!? Z moich zapisków wynika, że paczek nie otrzymały: Bożena - "Od dziś..." Biedronka1 - "Kątem u Biedronki" z głową w książce - "Mandarynkowe czytadła" ( tu wiem, że została wysłana!) Dodatkowo, paczka dotarła, ale nie ma relacji, więc bardzo o nią proszę: Kasiek - "Z pasją o dobrych książkach i nie tylko..." Czekam na info i wyjasnienia w komentarzu, bądź na maila!